נעליים מיוחדות

אוהבות נעליים מושבעות תמיד יחפשו את הנעליים המיוחדות הבאות שיכנסו לארון שלהן.

לעיתים אנו קונות נעליים מיוחדות גם אם לא נלך איתן, רק כדי שיהיו שלנו… רק כי הן סוג של יצירת אומנות שאנו אוהבות לאסוף אל חקינו.

אז מה הן בעצם נעליים מיוחדות? איך אנחנו מגדירות נעליים מיוחדות?

אני מחשיבה נעליים למיוחדות אם הן כאלה שמעניקות לנועלת או לנועל את התחושה שהן עצמן מיוחדות. מהרגע שכפות הרגליים נכנסות לנעליים המיוחדות, גם הנועלת פתאום משנה מעט את הדמות, ממש כמו שחקן על במה שנכנס לדמות אותה הוא משחק.

נעליים מיוחדות תמיד גוררות תגובות! הן יכולות להיות נועזות וצבעוניות, הן יכולות להיות עם עקב מאוד מיוחד, חומרים מעניינים, עיצוב לא שיגרתי ובעיקר הן מעוררת רגש רב אצל הנועלת ובטח אצל הסביבה.

מיקה דרימר מעצבת נעליים מיוחדות

כפי שארון הנעליים שלי משופע בנעלים מיוחדות, כך אני שואפת לעצב לכן נעליים מיוחדות, עם סיפור, עם אמירה וכאלה שלא רואים במקום אחר.

עוד בשלב הרעיונות, הסקיצות אני חושבת ומגבשת את הקולקציה כך שכל נעל בה תהיה מיוחדת.

אני מביאה קצת ממה שאני הייתי רוצה לנעול, קצת מאיך שהייתי רוצה שכל אישה שנועלת את הנעליים של המותג מיקה דרימר תרגיש בהן, אני מכניסה נועזות, צבעוניות ייחודית, גזרות מעניינות והרבה "דיטיילס" מעניינים ולא שיגרתים שמגיעים מעולם ההשראה שלי. חשוב לא פחות, אני דואגת שהנעליים המיוחדות שאני מעצבת תהיינה נוחות, מחומרים איכותיים ובייצור מוקפד. אני עובדת עם היצרנים הטובים ביותר שיודעים להגשים לי את חלומות העיצוב שלי. הם הופכים את הרעיונות הייחודיים לנעליים מיוחדות.

כל פרט שנוסף לנעל, כגון פפיונים, סרטים, אבזם או רצועה הופכים את הנעליים שלי לנעליים ייחודיות ומיוחדות!

אז איך משלבים נעליים מיוחדות?

לנשים שאוהבות את סגנון הלבוש סולידי ואלגנטי, שקצת חוששות להעז עם נעליים מיוחדות, נסו לשלב את מערכת הלבוש הסולידית שלכן עם זוג נעליים מיוחדות מקולקציות הנעליים של המותג שלי ותבינו שלא תוכלו להפסיק לחפש את הנעליים המיוחדות הבאות.

מוזמנות להכניס את כפות רגליכן לנעליים שלי ולהרגיש מיוחדות גם כן!