אודות - mika drimer

 

אודות – מיקה דרימר

אמנית ומעצבת רב תחומית

 "יוצרת מתוך חופש של דיאלוג פנימי בין אמנות לעיצוב, וממציאה את עצמי כל רגע מחדש".

"היא לא דומה לאף אחת אחרת" כאלו הם הפריטים שאני מעצבת ויוצרת בסטודיו שלי, הם לא דומים אחת אחרת, ייחודיים, מלאי אופי, רגש זיכרונות וטעמים…    

מאז שאני זוכרת את עצמי, אני חולמת (drimer) ומגשימה… לאורך כל תחנות חיי פעלתי ויצרתי מתוך תשוקה של כוח פנימי שהוא הרגש. תהליך היצירה של דגמי הנעליים, התכשיטים, האביזרים פרטי הלבשה, משדרים שפה שלמה ומוסיפים קסם ורגש ומשלימים כל הופעה, כל יצירה  היא אמנות, נובעת מתוך השראה שהוא בלתי נפרד מהרגש, שמספר סיפור אישי על היצירה. כשמבקרת נכנסת  לראשונה לגלריה  וחווה את התחושות אלו , אני מאושרת,   – הן אלו הלקוחות שלי.

התהליך מרתק, מרגש, וממלא. "בתחילה אני מעצבת עבורי, ובהמשך אני מדמיינת את האישה שתהנה מדגמי העיצובים שלי. בתום היצירה אחרי שזרעתי, השקתי טיפחתי ודייקתי, מגיעות אתן וקוטפות את היצירות שלי. זה הרגע המרגש שלי לסגירת תהליך היצירה"

  mika drimer, timeless shoes & accessories

 מותג mika drimer הוא לא טרנד חולף,  וכך בה לידי ביטוי העולם הפנימי האמנותי והעשיר שלה במותג הנושא את שמה.

מיקה, אמנות, אישה, בעלת עולם פנימי עשיר ועמוק, אוטודידקטית ויצירתית, מודעת מאד לרגשות שמניעות אותה בדיאלוג שלה עם העולם, המותג מאופיין בהרמוניה של צורה, וחומר, שילובי צבעים אמיצים, נינוחים וחזקים, אייקונים על זמניים, כאן כדי להישאר.

צריך לראות ולשמוע את מיקה כדי לחוות את היכולת שלה לעשות חיבורים לא טריוויאליים בין הצבעים, חומרים טקסטורות וליצור הרמוניה מושלמת ביניהם.

הנעליים וגם ליין התכשיטים והאקססוריז, הסטייל המלכותי והצבעוני שלה מתכתב עם טירות קסומות עם זיכרונות ותחושות מאירופה הקלאסית ולצד השראות נוספות.

המותג – מיקה דרימר, שונה ובולט בנוף מעצבים הישראלים. היצירות מביאות איתן גם פן אומנותי, חלק בלתי נפרד מחייה של מיקה. העיצובים המיוחדים מעוצבים ומיוצרים במהדורה מוגבלת, כך שלאוהבות הנעליים והתכשיטים המושבעות, קניית מהמותג  של mika drimer היא בגדר רכישה בעיצוב אישי, ולאספנות.

גלריה mika drimer

כתובת: רח׳ וינגייט 17 הרצליה פיתוח.

 מספר טלפון: 054-8077120. יש לתאם הגעה מראש

 

 

 
 
    
 

 הרשמי עוד היום למועדון הלקוחות שלי ואדע שגם את מצטרפת…