מגפונים לנשים

מגפיים קונים מהר ומגפונים קונים מהר יותר!

מגפונים הן הגרסה המקוצרת למגפיי ברך. הם עוטפים את כף הרגל והקרסול במלואם. למרות שלא רואים אפילו פיסה קטנה מכף הרגל, מגפונים הם סקסיים ומאוד מחמיאים.

מגפונים הם פריט מושלם במדינה שהחורף בה כמעט בלתי נוכח. הם מתאימים ליום חורף שמשי או ליום חורפי וגשום. הם תמיד יחמיאו לסקיני ג'ינס וסווטשירט גדול, מגפונים יהיו נפלאים עם שמלת מקסי או שמלת ערב קטנה. כמובן, מומלץ להחזיק בארון מספר סוגים של מגפונים.

מגפונים הם אחד מהפריטים השימושיים ביותר במלתחה. הם יכולים להיות אלגנטיים על עקבים או שטוחים עם סוליית טרקטור גסה. שילוב של זוג גרביים שמבצבץ מעל הקרסול או גרביונים איכותיים וסקסיים תמיד יתנו טוויסט מרענן לזוג מגפונים שחור או אפור.

מגפוני נשים של נעלי מעצבים מיקה דרימר

קולקציית הנעליים הראשונה שלי, התבססה כולה על מגפונים לנשים, מגוון גבהי עקבים, קו הקרסול משתנה מדגם לדגם, אך כולם מגפונים לנשים חזקות, שאוהבות שהנעליים שלהן מושכות תשומת לב. למגפונים יש לי חיבה מיוחדת, גם לתהליך היצירה וגם לתהליך הייצור. אני מאמינה כי לא צריך לקחת נעליים ברצינות רבה מדי, אפשר לנסות ולהתפרע גם עם מגפונים בצבע שמעולם לא ניסיתם, או גזרה חדשה שתרענן לכן את המגוון. אני משתדלת מאוד להפתיע בשילובי הצבעים, נועזים עם רכים, הגזרות של המגפונים בקולקציות שלי, חושפות חלקים קטנים בכף הרגל ומאווררות את מראה "הבלוק" שיוצר המגפונים על כף הרגל.

מגפונים לנשים – נעליים מיוחדות

את המגפונים שלי אני מעצבת ובוחרת להם אימומים מיוחדים המיועדים לבניית מגפונים. חשוב מאוד לשים לב כי ניתן לחלוץ את המגפון בקלות מכף הרגל, שהמגפונים יעטפו את כפות הרגליים ויאחזו היטב במקומות הנכונים את כף הרגל. חשוב לבדוק את גמישות הסוליה, את נוחות העקב ולהרגיש פשוט בנוח.

בסופו של דבר, מאז "המגפיים של ברוך" ועד היום עברו הרבה מים בנהר. המגפונים קיבלו את הצד האופנתי, הטרנדי יחד עם הפן הפונקציונלי.

אז תחליטו שבחורף הזה אתן מעיזות ורוכשות זוג מגפונים חדש עם צבע אחד שמעולם לא נעלתם… מקסימום תתאהבו.